O Partido

Partido.pl to marka działająca od 2010 roku i specjalizująca się w organizacji szeroko pojętych imprez. Wliczają się w to działania związane z przygotowaniem eventów, obsługą wizualną oraz techniczną, doborem atrakcji, oprawą artystyczną, reklamą itd. Duże doświadczenie oraz potężna ilość pozytywnych imprez gwarantują naszym Klientom najwyższą skuteczność i zadowolenie. W oparciu o nasze bogate know-how Partido.pl działa z sukcesami na terenie całego kraju. Skupiamy wokół siebie tylko pasjonatów eventów dla których praca w naszej firmie to pasja! Każdego dnia poszerzamy swoje kompetencje poprzez realizację wielu eventowych projektów dla wymagających klientów.

Czym się wyróżniamy?

Namioty bankietowe

Partido.pl oferuję Państwu wynajem namiotów bankietowych o różnych wielkościach na wydarzenia takie jak: komunie, festyny, urodziny, wesela, konferencje, eventy, pikniki firmowe oraz inne imprezy organizowane na powietrzu.

Czytaj więcej

Technika Sceniczna

Firma PARTIDO oferuje kompleksową technikę sceniczną. Posiadamy sceny, zadaszenia, podesty, barierki, nagłośnienie, oświetlenie, efekty sceniczne, agregaty prądotwórcze, potrzebne okablowanie i przede wszystkim grono fachowców takich jak akustycy, vj-e, logistycy.

Czytaj więcej

Dekoracje

PARTIDO w Swoich szeregach posiada uzdolnionych dekoratorów i florystów. Dzięki nie ograniczonej fantazji i wyjątkowej pasji do dekoracji pomożemy Państwu uświetnić każdy ważny dzień i wydarzenie w życiu. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroki wybór dekoracji świetlnych, balonowych i kwiatowych.

Czytaj więcej

Zobacz nas w akcji!