Nagłośnienie Koncertów

Firma Partido posiada spory bagaż doświadczeń w obsłudze i wynajmie profesjonalnego nagłośnienia. Potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom w zakresie nagłośnienia koncertów. Dzięki nam w Trójmieście już jest głośno.

NAGŁOŚNIENIE KONCERTÓW – Posiadamy kilka konwencjonalnych zestawów nagłośnienia które świetnie sprawdzają się w salach 150-350m2, podczas imprez, targów, małych festiwali czy koncertów.

Dysponujemy także systemem LINE ARRAY który wyjątkowo nadaje się na różnego rodzaju koncerty na otwartym terenie oraz na wielkie eventy. Posiadamy potrzebne okablowanie, statywy oraz mikrofony (przewodowe, bezprzewodowe oraz nagłowne) i mixery.

Nasz sprzęt to profesjonalny system najlepszych firm takich jak: NOVA, CRAFT, ADS, ALLEN & HEATH, AKG, SHURE, PIONEER, YAMAHA i wiele innych. Dzięki temu możemy kompleksowo zająć nagłośnieniem Twojej imprezą, koncertu.

Przekształć swoje prywatne przyjęcie, imprezę integracyjne , koncert czy targi, w wydarzenie na najwyższym poziomie, którego twoi goście długo nie zapomną. Nasza oferta na nagłośnienie koncertów nie zamyka się tylko w Trójmieście, znajdziesz nas w całej Polsce i Europie. W ofercie posiadamy, również wyrzutnie co2 i wyrzutnie konfetti.