Wyrzutnie Konfetti

Widowiskowy pokaz konfetti jest świetnym ukoronowaniem każdej imprezy oraz dowolnego wydarzenia. Wraz z odpowiednią muzyką lub światłem gra na emocjach widzów i uczestników.  Konfetti w różnych kolorach i wzorach wyrzucamy na odległość od 3 do 12m w powietrze, na kilkadziesiąt sekund zapierając dech w piersiach każdego uczestnika imprezy.

Pokaz Konfetti Partido składa się z:

  • Wyrzutnia Konfetti Elektryczna lub CO2.
  • Obsługa maszyn konfetti ( 1-4 osób w zależności od ilości wyrzutni )
  • Transport
  • Niesamowite wrażenia

Nasze Konfetti:
W ofercie posiadamy konfetti metaliczne oraz biodegradalne ( stos. imprezy plenerowe ). Wszystko w różnych kształtach i kolorach.
Na zamówienie można wykonać dowolny kształt oraz rozmiar.

Nasze Wyrzutnie:
Partido zajmuje się także sprzedażą i instalacją profesjonalnych wyrzutni konfetti co2 w różnych obiektach. Zapraszamy do składania zapytań na biuro@partido.pl .


Wycena pokazu Konfetti odbywa się indywidualnie. Posiadamy dwa rodzaje maszyn konfetti (elektryczne oraz napędzane Co2. Napisz do Nas na biuro@partido.pl lub zadzwoń: 666-266-000.

Osoby które posiadają kod zniżkowy proszone są o wysłanie e-maila na rezerwacje@partido.pl wpisując w tytule wiadomości nazwę kodu zniżkowego.


Konfetti dawniej

Konfetti to małe płatki, serpentyny z papieru, tworzyw sztucznych bądź metalicznych. Zazwyczaj spotyka się je na paradach, podczas gal, wręczania nagród, urodzin i na weselach. Słowo konfetti pochodzi od łacińskiego słowa confectum, co w wolnym tłumaczeniu oznacza mały, słodki. Współczesne konfetti wywodzi się z symbolicznych rytuałów przerzucania na drugą stronę zbóż i cukierków podczas specjalnych okazji na wsi, tradycyjny dla licznych kultur w historii całego świata jako pradawny zwyczaj przynoszący szczęście. Przejście z cukierków i zbóż do dzisiaj znanych nam materiałów, które stosujemy w produkcji konfetti trwało stulecia. Dzisiaj konfetti dzięki szybkiemu rozwoju technologii może być wytwarzane w dużych ilościach w krótkim czasie. Dawniej było ono wycinane ręcznie co zajmowało dużo czasu. Z tego też powodu konfetti było ekskluzywnym produktem. Konfetti traktowane jest przez wielu Europejczyków jako zwyczaj zza oceanu. Nic bardziej mylnego to w Europie miało swój początek, dokładnie we Włoszech.

Konfetti dziś

Konfetti dostępne na rynku współcześnie może mieć rozmaite kolory i kształty. Najpopularniejsze jest konfetti błyszczące – dzięki swojej połyskującej powierzchni odbija światło co zwiększą jej walor estetyczny. Najlepiej sprzedającym się na świecie kształtem wbrew powszechnej opinii jest konfetti przypominające gwiazdkę i prostokątne spirale. Najprostszym rodzajem konfetti jest pocięty papier bądź bibuła. Często zdarza się że konfetti wykonane jest z makulatury lub opiłków po dziurkaczu.

W ostatnich latach wykorzystanie konfetti jako kosmetyczny dodatek do prezentacji, gali wręczenia trofeum, czy imprezach sportowych, stało się niesamowicie pospolite. Konfetti stało się również znacznie tańsze co upowszechniło ten produkt na całym świecie. Dzięki konfetti upowszechniły się również prasy do cięcia (stosowane w fabrykach) oraz wyrzutnie konfetti, tak zwane armatki. Działają one na zasadzie podciśnienia i potrafią wyrzucać płatki nawet na kilka metrów.

Współcześnie ciężko nam sobie wyobrazić galę sportową bez szampana i konfetti. Ten dawny zwyczaj przetrwał setki lat, początkowo motywowany przesądnym wierzeniom, zaś obecnie służacy jako dekoracja i pewnego rodzaju atrakcja. Konfetti ma jeszcze jedną bardzo dużą zaletę, inaczej niż dekoracja światłem, czy efekty audio wizualne, jest bardzo łatwa w instalacji i sprawdza się niemal w każdym miejscu, nie wymaga zasilania, a armatka doskonale radzi sobie nawet w wietrznych warunkach.